TURNİKE & PARAVAN VE BARİYER SİSTEMLERİ

Hakkımızda

Firmamız 1996 yılından bu yana Bursa’da faaliyetini sürdürmektedir. Kurucu başkanımız Hüseyin Taşpatlatan; 40 yıllık ticaret geçmişi sayesinde mağaza ekipmanları sektöründe yenilikçi yaklaşımları ile tanınıyor. Nitekim firmamız kurulduğu günden bugüne sektörün pek çok önde gelen markasına, raf üreticisi ve mağaza dekorasyon işleri yapan firmalarına önemli destekler vermiştir.

End  System 2015 yılı ile birlikte son yıllarda üretiminde ve temininde zorluklar yaşanan; kontrol amaçlı TURNİKELER, bölümlemeyi sağlayan PARAVAN BORULARI ve korumaya yönelik YER BARİYERLERİ konularına ağırlık vererek üretimine devam etmektedir. Ayrıca ürün gamımız paralelinde sizin ihtiyaçlarınız ve önerileriniz doğrultusunda, firmanıza özel ve inovotif ürünler de üretmekten mutluluk duyarız.

Yılların verdiği bilgi birikimi, tasarım ve üretim yeteneklerimiz sayesinde, ürün yelpazemizi sizlerin desteği ve önerileri ile daha da geliştirerek, sektörünüzde farklılıklar yaralatabilmenize destek vermeyi amaçlıyoruz.

Ürünlerimizin tasarım ve ARGE çalışmaları sonrasında üretimimiz, uluslararası pazarda Kabul görmüş fayda/kalite/fiyat dengesi ile kendibünyemizde tamamlanmaktadır.

Genç ve dinamik kadromuz ile yıllardır olduğu gibi sektöre hizmet vermek ve sizlerle işbirliği yapmaya devam etmek istiyoruz.